Üretim

DOKUMA

Yenilenmiş teknoloji ile, hızlı üretimi esas alan dokuma tezgahlarımız ile Türkiye'deki en yüksek kapasiteli tafta üretimini yapmaktayız. Dokuma üretiminde ürünlerimizin kalitesi Eko Tex Sertifikalı olup senelik olarak testlerden geçmektedir.

MATBAA

Matbaa üretiminde tecrübeli ekibimiz ile sallama karton etiket, broşür ve katalog imalatını Iso 9001 Standartlarına uygun olarak üretmekteyiz. İpek kalıplı serigraf baskılar, özel renk uygulamaları, eskitmeli, vintage görünümlü etiketler, dokuma ve baskı kombinasyonlu butik özel üretimler, sezon başlarında özel koleksiyon hazırlıkları ile komple matbaa sistemimiz hizmetinizdedir.


BASKI

Baskı bölümünde, 8 ön 2 arka renk seçeneğiyle özel, çok renkli etiketlerinizi üretme imkanına sahibiz. Flexo, UV ve Serigraf Baskı sistemleri ile hızlı istenilen adetlerde üretim yapmaktayız. Baskı etiketlerimiz de periyodik olarak Azor Boya testlerinden geçmektedir. Bu etiketlerimiz Avrupa'nın önde gelen bebe giyim firmaları tarafından ürünlerinde güvenle kullanılmaktadır.


ARMA

Türkiye'deki en hızlı arma etiket üretim kapasitesine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çok kısa sürelerde, yüksek adet şekilli, arma etiketlerinizi süratli Galvo Lazer sistemiyle müşterilerimize tedarik ediyoruz.


DERİ ETİKET

Gerçek Deri , Suni Deri , Tay Derileri , çeşitli metal aksamlı deriler, Lazer kesimli deriler ,Serigraf baskılı deriler , Aksesuar derileri , denim jakronları üretimleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.